--!>

Sefram 7951 Handheld optical source, 2 selectable wavelengths, for single-mode fiber

Garantie 12 Luni

Sefram LOGO

 

Sursa de lumina optica, pentru fibra mono-mode

 

Caracteristici generale:

  • Sursa de lumina foarte stabila
  • 2 lungimi de unda selectabile: 1310nm, 1550nm
  • Nivelul de iesire: -7dBm
  • Ecran LCD panoramic cu iluminare de fundal
  • Carcasa compacta cu holster de protectie
  • Oprire automata
  • Autonomie mare pentru folosire extensiva
  • Livrat cu adaptori tip FC, PC
  • Instrumentul ideal combinat cu SEFRAM 7940 / Contor de putere optica pentru retele de fibre optice

 

 

 

Sefram 7951_7951M specificatii tehnice

Sefram 7951_7951M manual FR


Sefram 7951_7951M datasheet FR

Nu exista accesorii compatibile cu acest produs